Podnośnik 30m – pająk

Podnośnik koszowy 30m samojezdny typu „PAJĄK” o wysokości roboczej 30 metrów na podwoziu gąsienicowym to bardzo funkcjonalny i praktyczny sprzęt o doskonałych parametrach. 

Parametry podestu typu Pająk 30m

Podnośnik koszowy 30m Pająk wynajem Warszawa może pracować z bocznym wysięgiem sięgającym prawie 16 metrów. Podest ruchomy pająk 30m posiada regulowany rozstaw i wysokość gąsienic, co z pewnością daje większą uniwersalność. Całkowita długość podnośnika koszowego 30m pająk to nieco ponad 7 metrów. Dlatego niskie bramy oraz wąskie uliczki nie są problemem przy pracy z tym podnośnikiem. Dodatkowo pająk został wyposażony w specjalne białe i niebrudzące gąsienice. Niewątpliwie pozwala to na pracę na jasnych i betonowych powierzchniach z pewnością bez pozostawiania jakichkolwiek śladów oraz zabrudzeń, w przeciwieństwie do tych które np. pozostawiają opony pojazdów.

Wyposażenie dodatkowe podnośnika 30m

Zwyżka 30m Pająk jest wyposażona w oryginalny system zdalnego i radiowego sterowania, to jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność. Godne uwagi są możliwość zasilania z sieci elektrycznej i silnika spalinowego. Pająk ma możliwość poruszania się po stromych i nieutwardzonych powierzchniach. Podnośnik koszowy ma specjalne uchwyty do załadunku dźwigiem na wyższe kondygnacje. Podest doskonale sprawdza się w kościołach lub galeriach handlowych. To dla Państwa wygody i komfortu podnośnik koszowy Pająk wyposażyliśmy w białe gąsienice, które nie brudzą żadnych nawierzchni podczas gdy inne podesty mają czarne gąsienice.. Wynajmujemy pająka 30m z dowozem w Warszawie i okolicach. Przy długoterminowych zamówieniach podnośniki koszowe wynajmujemy na terenie całego kraju.

Zalety podnośnika koszowego 30m - pająk

Podnośniki gąsienicowe doskonale sprawdzają się w pracach na małych i ciężko dostępnych podwórkach gęsto zabudowanej Warszawy. W związku z tym Mokotów, Ursynów czy Praga Południe są naturalnym miejscem pracy tego podnośnika. Pająk podnośnik 30m wjeżdża w bramę o szerokości 1,70 m i wysokości 2 metrów. Nasze podnośniki typu pająk mają białe gąsienice, które na zabrudzą powierzchni po której się porusza podnośnik. Podnośnik posiada dodatkowe ramię, które znacznie zwiększa funkcjonalność tego podestu. Dodatkową opcją w tym modelu podnośnika jest funkcja regulacji wysokości gąsienic. Pozwala to na jazdę przy znacznym nachyleniu podłoża. Szereg zalet tego pająka 30m sprawia, że jest bardzo uniwersalnym podnośnikiem do wykorzystania w miejscach niedostępnych dla podnośników na podwoziach samochodowych.

Theme: Elation by Kaira.
Cape Town, South Africa