Nasze podnośniki

Podest ruchomy MULTITEL MJ 201 posiada 2-stopniowy wysięgnik teleskopowym połączony z dodatkowym ramieniem o 1-stopniowym wysuwie, które ma możliwość pionowego wychyłu o promieniu do 100 stopni.

Więcej informacji

podnośnik koszowy 20m

Podnośnik koszowy Ruthman TB 220 na Mercedesie Sprinterze to funkcjonalny i lekki pojazd o bardzo dobrych parametrach. Największym atutem tego podnośnika jest zasięg boczny, maksymalnie aż 14 metrów!

Więcej informacji

Podnośnik koszowy 22m

Podnośnik koszowy o zasięgu bocznym 19 metrów, oraz wysokości roboczej 26 metrów. Niska wysokości pozwala wjechać w bramy o wysokości 3,5m. Udźwig 280kg daje pełen komfort pracy dla dwóch ludzi w obszernym, ażurowym i obrotowym koszu.

Więcej informacji

podnośnik koszowy 26m

Podnośnik koszowy o wysokości roboczej 28 metrów. Pojazd posiada 3 metrowy rozstaw osi, a całkowita długość to nieco ponad 7 metrów, to czyni ten podnośnik bardzo zwrotnym, o najmniejszym promieniu skrętu w swojej klasie. Zasięg boczny podnośnika TKA28 pozwala na pracę przy wychyleniu bocznynm blosko 20 metrów.

Więcej informacji

podnośnik koszowy 28m

Podnośnik koszowy posiada wysokość 30 metrów i blisko 19 metrowy wysięg boczny i udźwig 280kg. Podnośnik jest wyposażony w oryginalny system zdalnego radiowego sterowania. Niska wysokość przejazdowa pozwala wjechać w bramy o wysokości 3.35m a zwięzła budowa sprawia, że całkowita długość to jedynie 7.6 metra.

Więcej informacji

Podnośnik koszowy 30m

Podnośnik koszowy samojezdny typu „PAJĄK” o wysokości roboczej 30 metrów na podwoziu gąsienicowym to bardzo funkcjonalny i praktyczny sprzęt o doskonałych parametrach. Podnośnik może pracować z bocznym wysięgiem prawie 16 metrów. Podnośnik posiada regulowany rozstaw i wysokość gąsienic, a całkowita długość to nieco ponad 7 metrów. Niskie bramy i wąskie uliczki nie są problemem przy pracy z tym podnośnikiem. Dodatkowo podnośnik został wyposażony w specjalne białe, niebrudzące gąsienice, co pozwala na pracę na jasnych powierzchniach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów.

Więcej informacji

Podnośnik koszowy 30m-pająk

Największą zaletą tego podnośnika jest niesamowity wysięg boczny, aż 30 metrów. Dzięki swojej niskiej masie i dalekim zasięgom jest to bardzo funkcjonalny sprzęt o doskonałych parametrach. Zwięzła budowa sprawia, że podnośnik może wjechać w wąskie, małe uliczki. Podnośnik posiada udźwig w koszu 350 kg i zapewnia komfort pracy dla kilku ludzi w obszernym (2 m szerokości), ażurowym i obrotowym koszu.

Więcej informacji

Podnośnik koszowy 35m

Podnośnik koszowy o wysokości roboczej 45 metrów na dwuosiowym podwoziu MAN o całkowitej masie 18 ton. Dzięki swojej niskiej masie i dalekim zasięgom bocznym jest to bardzo  funkcjonalny sprzęt o doskonałych parametrach. Podnośnik posiada maksymalny udźwig w koszu 600 kg i zapewnia komfort pracy dla kilku ludzi w obszernym rozsuwanym do 3,8 m  i obrotowym koszu.

Więcej informacji

Podnośnik 45m

Podnośnik koszowy o wysokości roboczej 53 metrów na
trzyosiowym podwoziu Mercedes o całkowitej masie 26 ton. Podnośnik z wyjątkowo dalekim zasięgu bocznym, aż 38,5 metra. Jest to bardzo  funkcjonalny sprzęt o najdłuższych wysięgach bocznych. Podnośnik posiada maksymalny udźwig w koszu 600 kg i zapewnia komfort pracy dla maksymalnie 5 ludzi w obszernym koszu rozsuwanym do blisko 4 metrów szerokości. Konstrukcja wysięgnika pozwala na pracę dodatkowym, wysuwanym ramieniem o długości 11 metrów. Dodatkowo podnośnik ma możliwość opuszczenia kosza roboczego blisko 7 metrów poniżej poziomu gruntu.

Dowiedz się więcej

Podnośnik koszowy 53m

Holowanie i pomoc drogowa na terenie Warszawy i okolic.

Wynajmujemy lawety do transportu samochodów osobowych, dostawczych a także maszyn i urządzeń o masie do 6 ton. Nasze holowniki posiadają dodatkowe wyposażenie pozwalające na transport nawet w nietypowych sytuacjach. Holowniki posiadają specjalne platformy, które są hydraulicznie opuszczane. Mocne hydrauliczne wciągarki o uciągu nawet 10 ton poradzą sobie z większymi pojazdami czy maszynami.

Dowiedz się więcej

Laweta

Serwis

Nasza firma świadczy usługi napraw i modernizacji podnośników koszowych oraz żurawi samojezdnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Theme: Elation by Kaira.
Cape Town, South Africa